VijestiHajduk slavio protiv Rudeša

16. svibnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/05/0aeeaa99fe98de79681138260fce0356_L.jpg

U sklopu 34. kola HT Prve lige Rudeš je na Kranjčevićevoj ugostio HNK Hajduk. Obje momčadi u ovoj utakmici morale su pobijediti kako bi ostvarile svoje ciljeve, no u tom dvoboju ipak su uspješniji bili gosti iz Splita koji su u Zagrebu slavili rezultatom 1:4. Gosti su do prvog pogotka došli u ’17. minuti utakmice kada je mrežu Rudeša zatresao Mijo Caktaš. Na poluvremenu rezultat je bio 0:1, no nakon pauze Hajduk je nastavio u istom ritmu. U ’57. minuti gosti su došli do drugog pogotka, a do 0:2 doveo ih je ponovno Caktaš. Igrači Rudeša na terenu su davali sve od sebe te u ’62. minuti Rudeš smanjuje na 1:2, a pogodak za Rudeš postigao je Vitali Lisakovich. Samo tri minute nakon, Caktaš dolazi do svog trećeg pogotka, a za konačnih 1:4 zabio je Jradi.

– Čestitao bi svojoj momčadi na dobroj utakmici, svi smo zadovoljni i sretni i idemo dalje – bio je kratak trener gostiju Siniša Oreščanin. Na utakmicu se osvrnuo i trener Rudeša Tomislav Ivković.

– Došli smo u situaciji da sami o sebi odlučujemo, no ipak nismo uspjeli iako smo dali svoj maksimum. Preostale su nam još dvije utakmice do kraja prvenstva i nastojat ćemo uzeti maksimalan broj bodova kako bi se dostojno oprostili od ove sezone – izjavio je trener Rudeša Tomislav Ivković koji je bez obzira na današnji rezultat s momčadi Rudeša u drugom dijelu prvenstva napravio čudo.

Iduću utakmicu Rudeš će ugostiti NK Slaven Belupo, a utakmica je na rasporedu u ponedjeljak, 20. svibnja od 18 sati na Kranjčevićevoj.

Cijena ulaznice je 40 kn.  Sažetke utakmice možete vidjeti ovdje:

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.