VijestiJuniori izgubili 1:2 od Lokomotive

19. svibnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/05/juniori-1280x854.jpg

Nakon velike pobjede protiv Osijeka u Gradskom vrtu, juniori su u sklopu 25. kola juniorske HT Prve lige na domaćem terenu ugostili juniore Lokomotive, Lokomotiva je na kraju susreta slavila rezultatom 1:2. U ’24. minuti Lokomotiva je povela, a strijelac je bio Raul Alexander Florucz,  Na poluvrijeme Lokomotiva je otišla s golom prednosti i rezultatom 0:1. Do drugog i odlučujućeg pogotka gosti su došli na početku drugog poluvremena, u 58. minuti kada je iz penala zabio Arber Mehmetllari. U ’88. minuti Rudeš dolazi do pogotka na krilima Marka Jokića, no ipak je bilo nedovoljno vremena za još koji gol te je utakmica završila konačnim rezultatom od 1:2.

 

Trener Mario Vodanović sa juniorima u sklopu idućeg, 26. kola HT juniorske Prve lige gostuje u Rijeci. Utakmica je na rasporedu 25. svibnja od 10.00 sati.

 

 

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.