VijestiJuniori 1 svladali Osijek

11. svibnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/05/juniori-1280x854.jpg

Naši mlađi uzrasti i dalje nižu uspjehe. Nakon što su mlađi pioniri 2 sudjelovali na jakom međunarodnom turniru u talijanskom Cqmisanu te nakon što su limači (2009. godište) osvojili međunarodni turnir u Medulinu, veliki uspjeh su ostvarili i naši juniori. Juniori 1 pod vodstvom trenera Marija Vodanovića u sklopu 24. kola juniorske 1. HNL danas su u Gradskom vrtu svladali Osijek rezultatom 0:1, a strijelac za Rudeš bio je naš napadač Ivan Skansi koji je zatresao mrežu Osijeka u ’35. minuti utakmice i tako momčad Rudeša u juniorskoj 1. HNL doveo do pobjede i 3 boda.  Ovim putem čestitamo momcima na ovoj velikoj pobjedi ! 🙂 Iduću utakmicu naši juniori 1 igraju u subotu, 18. svibnja u 10 sati na ŠC Rudeš protiv Juniora Lokomotive. Ulaz na utakmicu je besplatan te možete doći podržati naše juniore, svi ste dobrodošli ! 🙂

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.