VijestiMlađi pioniri 2 na prestižnom turniru u Italiji

22. travnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/04/IMG-20190422-WA0001-1280x960.jpg

Nogometni klub Rudeš poznat je po izrazito dobrom i kvalitetnom radu škole nogometa koja upisuje i proizvodi  svake godine sve više mladih igrača.  Mlađi pioniri 2 (2007.godište) pod vodstvom trenera, ujedno i voditelja škole nogometa Alena Kraljevića trenutno se nalaze u talijanskom gradu Camisanu na prestižnom međunarodnom turniru gdje će snage odmjeriti sa mlađim uzrastima Udinesea i Camisana. Ovaj turnir održava se po sedmi puta, a na njemu sudjeluju mnogi klubovi koji su poznati po prestižnoj kvaliteti rada škole nogometa. Upravo zato nam je velika čast da se i NK Rudeš može pohvaliti istim te smo ponosni što smo također sudionik ovog natjecanja. Uz NK Rudeš, na turniru će sudjelovati sljedeći klubovi:

– CEREAL DOCKS CAMISANO

– A.S. CITTADELLA

– PESCARA

– F.C. KOPER

– HELLAS VERONA

– CHIEVO VERONA

– L.R. VICENZA VIRTUS

– DYNAMO KIEV

– ARSENAL KIEV

– LOKOMOTIV ZAGABRIA

– NK RUDEŠ

– BOLOGNA FC

– CALCIO PADOVA

– CESENA FC

– UDINESE

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.