VijestiRudeš će na Kranjčevićevoj ugostiti Istru

3. travnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/04/istra-rudes_5bb26b3f612c7-1280x840.jpg

U sklopu 27. kola HT Prve lige Rudeš će na Kranjčevićevoj u četvrtak, 4. travnja od 18 sati ugostiti NK Istru 1961.

– Ovo je utakmica koju trebamo i želimo pobijediti ako želimo ostati u 1. HNL. Mislim da smo dovoljno kvalitetni i pametni da možemo ostvariti pobjedu. Vjerujem u svoje igrače da će dati maksimum – izjavio je trener Tomislav Ivković uoči utakmice s Istrom.

– Ne želim da se igrači opterećuju rezultatom, ali želim da daju svoj maksimum koji će biti dovoljno jak da uspijemo osvojiti 3 boda – dodao je Ivković.

Nažalost, trener Ivković ne može računati na dvojicu standardnih igrača, Dinu Halilovića koji ima 3 žuta kartona te kapetana Vilibalda Vucu koji je protiv Slaven Belupa dobio crveni karton. Unatoč tome Rudeš će svakako nastupiti na Kranjčevićevoj u najjačem mogućem sastavu.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.