VijestiRudeš i dalje bez pobjede, ali i bez bodova

18. kolovoza 2023.

Rudeš ni u 4. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige nije uspio osvojiti bod(ove). Momčad Roberta Prosinečkog gostovala je kod Varaždina, gdje je doživjela poraz 2:0. S time da Rudeš ima za čime žaliti. Posebice za prilikama iz prvog poluvremena, a stopostotna je propuštena već u sedmoj minuti. Bilo je još nekoliko lijepi akcija Rudeša, a prvo je poluvrijeme zaključeno promašajem u 41. minuti.
Usprkos otvorenoj igri s obje strane od samoga starta, na pogodak se čekalo do 57. minute, a onda je domaći sastav odigrao sjajnu kombinaciju na svom desnom krilu. Mitrovski je proigrao Postonjskog, ovaj je petom proslijedio do Vukčevića koji je utrčao u kazneni prostor i onda prizemnom loptom kroz peterac pronašao Brodića kojemu nije bilo teško pokraj vratara Kralja pogoditi nebranjenu mrežu s dva metra.
Pobjedu domaćih osigurao je kapetan Postonjski prekrasnim pogotkom u 77. minuti. Veznjaku Rudeša Latkoviću pobjegla je lopta na 30-ak metara od gola, na nju je natrčao Postonjski i odmah odapeo prema vratima, a lopta je završila u samom gornjem lijevom kutu nemoćnog Kralja.
Rudeš u sljedećem kolu (nedjelja, 20. kolovoza) u Kranjčevićevoj dočekuju Hajduk.
‘Sigurno da nije dobro. Mi imamo četiri poraza iz četiri utakmice, i sigurno nam nije ugodno. Prvo poluvrijeme bilo smo jako dobri, imali smo kontrolu utakmice, ali opet smo imali i grešaka. Uz to imali smo i dvije stopostotne prilike, i tko zna, da smo zabili možda bi bilo drugačije. U drugom poluvremenu napravili smo kiks. Zabili su gol u 58. minuti, a mi smo do tada dobro izgledali. Varaždin je zasluženo pobijedio. Nemamo bodova i to je najveći problem Rudeša, bez daljnjega’, rekao je trener Robert Prosinečki.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.