VijestiTrener Golem bio je vrlo realan nakon poraza od Dinama

25. rujna 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-25-at-10.20.09.jpeg

Još uoči utakmice Rudešov trener Toni Golem rekao je da je teško očekivati bod(ove) protiv Dinama. Utakmica u Kranjčevićevoj pokazala je kakav je odnos snaga, te se nakon poraza 1:5 lakše pomorio sa stvarnošću.
‘Nije lako, novi poraz, još jedan u nizu. Iako je to Dinamo, nije lijepo primiti pet golova. Jedina pozitivna stvar što smo nakon pet ili šest utakmica zabili gol. U prvom dijelu smo iz tri udarca primili dva gola, u drugom su odmah zabili i sve je bilo gotovo’, rekao je Golem.
Ono što ga možda može malo utješiti jest činjenica da Dinamo nije stvorio puno prilika.
‘I meni se čini da nisu imali puno šansi, prvo udarac glavom, onda dva gola. Ali, to je kvaliteta Dinama, zato su oni tu gdje jesu, a mi smo tu gdje jesmo. Ne znam što bi nam pomoglo, koja taktika, i puno jače momčadi imaju problema s Dinamom. Iako smo primili golove na postavljenu obranu, iskreno, neću se puno trošiti na ovu utakmicu i analizu, jer, da odigraš i dobro i loše, teško je s Dinamom. Sad nas čeka Kup u Zmijavcima, želimo prolaz i pobjedu, a onda nas čekaju Rijeka i Osijek. Treba nam jedna pobjeda da uhvatio priključak, jer nije da ni ovi ispred nad briljiraju’.
Doveo je Rudeš napadača Šimovića, hoće li biti još transfera?
‘Ako se nešto otvori, osnažit ćemo momčad, ali ima nas brojčano dosta, teško da će biti dolazaka do zime’.

Sportski je bilo nadati se, ali Dinamo je ipak ‘prevelik’ zalogaj
Tako bi se moglo reći nakon poraza u utakmici 9. kola SuperSport HNL-a. Dinamo je sasvim zasluženo upisao 5:1 pobjedu.
‘Teška utakmica je iza nas. Mislim da smo dali sve od sebe, ali vidjelo se da je Dinamo jedna od najkvalitetnijih momčadi u ovoj ligi, te su posve zasluženo slavili’, rekao je nakon utakmice Luka Pasariček, te nastavio.
‘Bili smo solidni u prvom poluvremenu, čak bih rekao da smo se i dobro držali. Ali onda smo primili dva gola, iz nekih ‘li-la’ situacija. Zaleđe je, nije za milimetar dva. Potom i kod drugog gola upitno je li gol-aut ili nije. Nažalost, dok takve stvari ne počnemo rješavati da idu na našu stranu, bit će teško’.
Priliku da Rudeš napokon upiše pobjedu imat će već u srijedu kada u sklopu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa gostuje kod Croatije u Zmijavcima.
‘Čeka nas teško gostovanje u Zmijavcima. Znamo iz prošle sezone da neće biti nimalo lako. Loš je teren tamo, sigurno će protivnik biti jako napaljen, htjet će nas izbaciti. Ali moramo se dobro odmoriti, skupiti glave i pokazati karakter, kako bismo mi izašli kao pobjednici’, poručio je Pasariček.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.