VijestiIvković – “Rudeš se nalazi u nezavidnoj situaciji, ali nikad ne treba gubiti nadu”

5. siječnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/01/thumb.php_-11.jpg

Pod palicom novog trenera, Tomislava Ivkovića igrači Rudeša jučer su odradili prvi trening u sklopu zimskih priprema. Odrađena je i prozivka igrača, došli su Siniša Rožman i Nikola Krajinović, Mate Šuto i Dragan Juranović. Vinko Soldo i Borna Petrović vratili su se u Dinamo, dok su Frane Vojković i Anthony Kalik na pripremama s Hajdukom. U klubu više nisu Tomičić, Kovačec, Wallace, Andrey i Carlos.

Naše igrače očekuje pripremni period, a prva pripremna utakmica zakazana je za 12. siječnja s Inter Zaprešićom. Do 16. siječnja igrači će pripreme odraditi u Zagrebu, a nakon toga u Puli.

Trener Tomislav Ivković uoči priprema koje su počele izjavio je: “Iako se Rudeš nalazi u nezavidnoj situaciji, nikad ne treba gubiti nadu u sretan završetak. Moji suradnici i ja dat ćemo sve od sebe da bismo Rudeš izvukli iz ove situacije. Od igrača očekujem maksimalnu angažiranost i disciplinu na svim treninzima”

Facebook objava

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.